موضوعات
دوستان
آرشیو
آمار سايت
arrow  افراد آنلاین : 1
بازديد ديروز: 56
بازديد امروز: 4
 خروجی فید امروز : 1
arrow  ورودی گوگل : 0
 • برچسب‌ها

  انواع زنجیر چرخ بهترین نوع زنجیر چرخ تولید زنجیر چرخ خدمات زنجیر چرخ خدمات زنجیر چرخ در اصفهان خدمات زنجیر چرخ معدن خرید زنجیرچرخ زنجیر محافظ لاستیک زنجیر چرخ زنجیرچرخ زنجیر چرخ بیل مکانیکی زنجیر چرخ تایر زنجیر چرخ تایر خودروهای صنعتی زنجیر چرخ تایر خودروهای معدن زنجیر چرخ خودرو زنجیر چرخ خودرو سنگین زنجیر چرخ خودرو های سنگین زنجیر چرخ خودروهای سنگین زنجیر چرخ خودروهای متوسط زنجیرچرخ خودروهای متوسط زنجیر چرخ خودروهای معدن زنجیر چرخ خودروهای کوچک زنجیر چرخ در اصفهان زنجیر چرخ رویال راک حلقه 16 زنجیر چرخ رویال راک حلقه 18 زنجیر چرخ سوپر استون حلقه 14 زنجیر چرخ سوپر استون حلقه 16 زنجیر چرخ صنعتی زنجیر چرخ لاستیک زنجیر چرخ لاستیک خودروهای معدن زنجیر چرخ لودر زنجیر چرخ ماشین معدن زنجیر چرخ ماشینهای معدن زنجیر چرخ ماشین های معدن زنجیر چرخ محافظ زنجیر چرخ محافظ تایر زنجیر چرخ محافظ لاستیک زنجیر چرخ معدن زنجیر چرخ یونیورسال حلقه 12 زنجیر چرخ یونیورسال حلقه 18 زنجیر چرخ یونیورسال حلقه 20 فروش انواع زنجیرچرخ فروش زنجیرچرخ فروش زنجیر چرخ محافظ لاستیک
 • برترين مطالب
  Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  تولید زنجیر چرخ سنگین

  view تعداد بازدید : 336   catدسته بندی : محصولات زنجیر چرخ یکشنبه ,۲۴ دی , ۱۳۹۱

  زنجیر چرخ عموما از جنس فولاد هستند که از لیز خوردن  ولغزیدن تایرهای سنگین  به روی برف و یخبندان و همچنین گل و لای  وعبور از موانع سنگی هنگام بارش برف ممانعت می کند. بستن زنجیر چرخ درفصل زمستان برای ماشین های سنگین بسیار ضروری می باشد،به این دلیل که زنجیرچرخ ها محافظ لاستیک های ماشین های سنگین می باشند به این منظور که لاستیک های خودروهای سنگین گران قیمت هستند و خرید هر بار یک لاستیک برای خودرو های سنگین مقرون به صرفه نیست،خرید زنجیرچرخ برای محافظت از این لاستیک ها در هنگام فعالیت ماشین ها بسیار الزامی و مهم می باشد.

  تولید زنجیرچرخ ماشین صنعتی

  تولید زنجیرچرخ

  زنجیر چرخ ها عمدتا در ماشین های سنگین نظیر تراکتورها ، خودروهای صنعتی درون معدن سنگ،شن،لودر ها،بیل های مکانیکی و غیره  روی چهار چرخ بسته می شود تا مانع لیز خوردن چرخ ها در شرایط سخت شود.همچینین زنجیر چرخ ها کنترل ماشین را با کمی اختلال ایجاد می کنند لذا رانندگان ماهر را برای استفاده از زنجیر چرخ ها می طلبد.

  لذا بدین صورت شرکت تولید و فروش زنجیر چرخ یدک زنجیر با نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت خود در زمینه ی تولید زنجیر چرخ های خودرو های سنگین از جمله زنجیر چرخ تریلرها،زنجیر چرخ لودر،زنجیر چرخ بیل مکانیکی، زنجیر چرخ اتوبوس ها و حتی زنجیر چرخ تراکتورها و تولید و فروش زنجیر چرخ های خودروهای صنعتی از قبیل زنجیر چرخ  خودرو های شنی،سنگی و همین طور، زنجیر چرخ خودرو های نیمه سنگین، زنجیر چرخ خودروهای باری،زنجیر چرخ خودروهای ون، زنجیر چرخ مینی بوس ها و جلب رضایت مشتریان خود در طول ۲ دهه کرده است.

  تولید زنجیرچرخ ماشین های معدن

  فروش زنجیرچرخ

  خدمات شرکت یدک زنجیر شامل : تولید با بالاترین کیفیت انواع زنجیر چرخ های سنگین،زنجیر چرخ یخ شکن، زنجیر چرخ معدن ،گارانتی طولانی مدت محصولات،پشتیبانی مستقیم از کالا مانند خدمات تعمیرات و تعویضات زنجیر چرخ و بازسازی آنها می باشد.

  توجه: می توانید از متخصصین ماهر حاظر در شرکت جهت نصب رایگان زنجیر چرخ های خود استفاده کنید.

  لذا جهت خریداری کردن از شرکت یدک زنجیر لودر صفاهان به پست ثابت واقع در بالای سایت که نشانی و آدرس شرکت است مراجعه کنید.


   ارسال در حدود 585 روز قبل  author نویسنده : zahedi  commentبدون نظر   | ادامه مطلب »

  تولید زنجیرچرخ معدن

  view تعداد بازدید : 437   catدسته بندی : محصولات زنجیر چرخ یکشنبه ,۲۴ دی , ۱۳۹۱

  فروش زنجیر چرخ

  تولید انواع زنجیر چرخ های خودرو های معدنی از جمله زنجیر چرخ های معدن شن، زنجیر چرخ های معدن سنگ و سایر معدن هاست که به صورت توری ساخته شده از زنجیر های فولادی و مقاوم به زنگ زدگی می باشد که با توجه به این که خودرو های صنعتی در حال کار کردن مدام به لاستیک های خود آسیب وارد می کنند و از سوی دیگری لاستیک های خودروهای سنگین  معدن گران قیمت می باشد بدین منظور استفاده از این زنجیر چرخ ها الزامی می باشد. لذا شرکت یدک زنجیر لودر صفاهان بدین منظور و ارائه ی خدمات خود به مشتریان از چند دهه ی پیش در این زمینه فعالیت می کند و با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و فنی آماده ی ارائه دادن سرویس ها و خدمات مورد نیاز مشتریان خود می باشد.

  تولید زنجیر چرخ خودروهای معدنی

  تولیدی زنجیرچرخ ماشین سنگین


   ارسال در حدود 585 روز قبل  author نویسنده : zahedi  commentبدون نظر   | ادامه مطلب »

  انواع زنجیرچرخ

  view تعداد بازدید : 688   catدسته بندی : محصولات زنجیر چرخ یکشنبه ,۲۴ دی , ۱۳۹۱

   انواع زنجیر چرخ بر اساس انواع خودرو ها مختلف می باشند یعنی قبل از اینکه انواع زنجیر چرخ را بشناسیم باید راجع به انواع خودرو ها توضیح داده شود تا انواع زنجیرچرخ خودرو ها نیز قابل درک شود. انواع خودرو ها بر اساس اندازه، شکل ظاهری، وزن، نوع کاربری، مکان کاربری، قدرت و … به انواع مختلف زنجیر چرخ نیازمند می باشند پس به توضیح انواع خودرو ها می پردازیم که شامل: زنجیر چرخ خودرو های دو چرخ،

  زنجیرچرخ دوچرخه

  زنجیر چرخ دوچرخ


   ارسال در حدود 585 روز قبل  author نویسنده : motaghi  commentبدون نظر   | ادامه مطلب »

  زنجیرچرخ یخ شکن

  view تعداد بازدید : 465   catدسته بندی : محصولات زنجیر چرخ یکشنبه ,۲۴ دی , ۱۳۹۱

  شرکت زنجیرچرخ یدک زنجیر با داشتن کادر متخصص و فنی جهت نصب زنجیرچرخ های ماشین های سنگین و نیمه سنگین به صورت رایگان، پشتیبانی کامل محصولات خود را با گارانتی بلند مدت می پذیرد.سابقه ی بیش از دو دهه فعالیت و سالقه ی کاری و خدماتی در زمینه ی تولید و فروش زنجیرچرخ و خدمات مختص به آن شرکت یدک زنجیر، دلیلی است که شما با خیالی آسوده به شرکت ما آسوده اعتماد کنید. ما پاسخگوی سفارشات و نیازهای شما در سرتاسر کشور ایران هستیم.شرکت زنجیرچرخ یدک زنجیر خدماتی از قبیل پشتیبانی مستقیم از کالا و تولیدی های خود را توسط متخصصان خود، در سراسر کشور پهناور ایران،تنظیم زنجیرچرخ به روی ماشین های سنگین،تامین قطعات یدکی شما،تعویض قطعات یدکی زنجیرچرخ،تعمیر و بازسازی زنجیر چرخ  به صورت رایگان  می باشد.

  زنجیرچرخ ماشین های سنگین

  فروش زنجیرچرخ یخ شکن


   ارسال در حدود 585 روز قبل  author نویسنده : zahedi  commentبدون نظر   | ادامه مطلب »

  زنجیر چرخ ماشین سنگین

  view تعداد بازدید : 365   catدسته بندی : محصولات زنجیر چرخ یکشنبه ,۲۴ دی , ۱۳۹۱

  فروش زنجیر چرخ خودروهای سنگین

  زنجیر چرخ عموما وسیله ای دور تایر های خودرو ها است که از لیز خوردن تایرها بر روی برف و یخبندان ممانعت می کند. بستن زنجیر چرخ در زمستان بسیار ضروری می باشد، به صورتی که اگر فراموش شود  باعث لغزیدن لاستیک ها روی برف و یخ می شود و تایر ها وبکسوات  می کنند.همچینین زنجیر چرخ ها محافظ لاستیک های ماشین های سنگین می باشند به این منظور که لاستیک های خودروهای سنگین گران قیمت هستند،خرید زنجیر چرخ برای محافظت از این لاستیک ها الزامی و مهم می باشد.

  زنجیر چرخ ماشین سنگین

  فروش زنجیر چرخ سنگین


   ارسال در حدود 585 روز قبل  author نویسنده : zahedi  commentبدون نظر   | ادامه مطلب »

  زنجیر محافظ لاستیک

  view تعداد بازدید : 384   catدسته بندی : محصولات زنجیر چرخ پنجشنبه ,۲۱ دی , ۱۳۹۱

  زنجیر محافظ لاستیک در واقع یک توری زنجیر بافت می باشد که همه لاستیک را می پوشاند تا از صدمات احتمالی به لا ستیک جلوگیری کند. زنجیر محافظ لاستیک با توجه به بعضی از عوامل و شرایط  در طرح ها و  اندازه های مختلفی موجود می باشد. بعضی از این عوامل و شرایط عبارتند از شرایط آب و هوا : در هر نوع آب و هوایی باید از زنجیر محافظ تایر مخصوص به آن نوع آب و هوا استفاده کرد.

  انواع زنجیر چرخ محافظ تایر

  زنجیر چرخ محافظ تایر

  زنجیر چرخ محافظ لاستیک خودرویی که در منطقه کویری کار می کند با خودرویی که در یک منطقه کوهستانی کار می کند بسیار فرق دارد.


   ارسال در حدود 588 روز قبل  author نویسنده : motaghi  commentبدون نظر   | ادامه مطلب »

  فروش انواع زنجیر چرخ

  view تعداد بازدید : 518   catدسته بندی : محصولات زنجیر چرخ پنجشنبه ,۲۱ دی , ۱۳۹۱

  فروش انواع زنجیر چرخ کاملا به انواع خودرو ها بستگی دارد با توجه به اینکه خودرو ها در سایزها و قدرت های مختلفی برای کاربرد های مختلفی تولید و استفاده می شوند فروش انواع زنجیر چرخ خودرو نیز  معنی پیدا کرده است. برای اینکه بهتر متوجه شوید لازم است مختصری از انواع خودرو ها و در عین حال با انواع زنجیر چرخ برای این خودرو ها آشنا شوید.

  فروش انواع زنجیر چرخ صنعتی

  انواع زنجیر چرخ صنعتی

  فروش انواع زنجیرچرخ خودرو شامل : فروش انواع زنجیر چرخ خودرو های سبک مانند انواع خودرو های سواری و وانت بار ها، فروش انواع زنجیر چرخ خودرو های سنگین مانند اتوبوس ها و  انواع کامیون ها، فروش انواع زنجیر چرخ خودرو های نیمه سنگین مانند انواع  کامیونت ها و مینی بوس ها، فروش انواع زنجیر چرخ خودرو های صنعتی مانند لودر و گریدر، فروش انواع زنجیر چرخ خودرو های کشاورزی مانند تراکتور، تیلر و کمباین.


   ارسال در حدود 588 روز قبل  author نویسنده : motaghi  commentبدون نظر   | ادامه مطلب »

  انواع زنجیر چرخ خودرو های سنگین

  view تعداد بازدید : 248   catدسته بندی : محصولات زنجیر چرخ پنجشنبه ,۲۱ دی , ۱۳۹۱

  انواع زنجیر چرخ خودرو های سنگین: برای درک  انواع زنجیر چرخ خودرو های سنگین باید خودرو های سنگین را بشناسیم خودرو های سنگین به ۲ بخش باری و مسافربری مانند انواع اتوبوس ها، تقسیم می شوند. انواع زنجیر چرخ خودرو های سنگین  با توجه به انواع خودر های سنگین تولید می شوند. چون این گونه خودرو ها در اندازه ها،قدرت ها، وزن ها، کاربری ها، مکان کاربری، محیط آب و هوایی کاربری و … تولید می شوند پس دارای لاستیک هایی با اندازه های مختلف می باشند که نیاز به زنجیر چرخ هایی در طرح ها،اتدازه ها و مقاومت های مختلف می باشند.

  انواع زنجیر چزخ تایر سنگین

  انواع زنجیر چرخ

  انواع خودرو های سنگین باری را می شناسید که برخی از این خودرو ها را نم می بریم: انواع کامیون های حمل بار، یدک کش، جرثقیل، میکسر، بالابر، آتش نشانی، حمل زباله، انواع تریلر ها و … . از زنجیر چرخ در این خودرو ها جهت جلو گیری از هر گونه لغزش و عدم تعدل در مسیر های لغزنده مانند مسیرهای برفی، یخی و پوشیده شده از گل و لای استفاده می شود. زنجیر چرخ در برخی از خودرو های سنگینی که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند کاربرد های دیگری نیز دارند که جدا گانه راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

  انواع زنجیر چرخ سنگین

  انواع زنجیر چرخ لاستیک خودرو های سنگین

  شرکت یدک زنجیر لودر صفاهان از بزرگ ترین تولید کنند گان زنجیر چرخ جهت خودرو های سنگین می باشد. ای گروه صنعتی با دو دهه تلاش و تجربه محصولاتی با کیفیت بالا یعنی زنجیر چرخ درجه ۱ و بهترین نوع زنجیر چرخ تولید و به بازار عرضه می کند. این شرکت علاوه بر تولید محصولات با کیفیت، خدمات با کیفیت بالا نیز به مشتریان خود می رساند. برخی از تولیدات این گروه صنعتی شامل زنجیر چرخ یونیورسال حلقه ۱۲، زنجیر چرخ سوپراستون حلقه  ۱۴ ، زنجیر چرخ سوپر استون حلقه  ۱۶، زنجیر چرخ رویال راک حلقه ۱۶، زنجیر چرخ رویال راک حلقه ۱۸، زنجیر چرخ یونیورسال حلقه ۱۸، زنجیر چرخ یونیورسال حلقه ۲۰ می باشند.

  زنجیر چرخ تایر خودروهای سنگین

  انواع زنجیر چرخ تایر خودروهای سنگین


   ارسال در حدود 588 روز قبل  author نویسنده : motaghi  commentبدون نظر   | ادامه مطلب »

  زنجیر چرخ خودروهای معدن

  view تعداد بازدید : 195   catدسته بندی : محصولات زنجیر چرخ چهارشنبه ,۲۰ دی , ۱۳۹۱

   زنجیر چرخ خودروهای معدن توری ای است که از زنجیر بافته شده است و تمام لاستیک خودروهای معدن را می پوشاند. زنجیر چرخ خودروهای معدن دو کار انجام می دهند یک کار همان کاری است که زنجیر چرخ سایر خودروها انجام می دهند یعنی همان جلوگیری از لغزش خودرو در مسیرهای برفی، یخی و لغزنده و ایجاد اصطکاک بین چرخ خودرو و سطح زمین اما این زنجیر های توری مانند یک کار اصلی دیگری نیز انجام می دهند.

  زنجیر چرخ معدن

  زنجیر چرخ ماشین های معدن

  با توجه به اینکه بحث ما راجع به خودروهایی است که در معادن کار می کنند و این خودرو ها مدام در معرض آسیب به لاستیک خود می باشند استفاده از این زنجیر چرخ ها باعث حفاظت لاستیک خودرو ها از صدماتی مانند پاره شدن لاستیک، ترکیدن لاستیک، کنده شدن قسمتی از لاستیک و … می شوند.


   ارسال در حدود 589 روز قبل  author نویسنده : motaghi  commentبدون نظر   | ادامه مطلب »

  زنجیر چرخ وانت بار

  view تعداد بازدید : 277   catدسته بندی : محصولات زنجیر چرخ چهارشنبه ,۲۰ دی , ۱۳۹۱

  وانت بار ها وسایل نقلیه ای هستند که برای حمل بار و گاهی برای حمل حیوانات و پرندگان از آنها استفاده می شود زنجیر چرخ وانت بار ها با توجه به اندازه خودروی وانت بارها،قدرت موتورشان، نوع کاربری شان و سایز لاستیک شان در طرح ها، مقاومت ها و شکل های مختلفی در بازار عرضه می شوند.مثلا بعضی از این خودرو ها دارای لاستیک های اسپرت و پهن می باشند بعضی دیگر دارای تیر هایی نازک و معمولی می باشند.

  زنجیر چرخ ونت باردو

  زنجیر چرخ وانت

  ایمنی وانت بارها از آن جهت مهم است که چون این خودروها برای باربری استفاده می شوند و مردم زندگی خود را بار این خودروها می کنند در صورت نداشتن ایمنی لازم این خودروها زندگی مردم براحتی از بین می رود.


   ارسال در حدود 589 روز قبل  author نویسنده : motaghi  commentبدون نظر   | ادامه مطلب »
  صفحه 1 از 41234